Link partners (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Length
el: Μήκος

en: Format
el: Μορφή

en: Summary or trimmed
el: Περίληψη ή περικομμένο

en: Trim length
el: Μήκος αποκοπής
