Link partners (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Links
gl: Ligazóns

en: Length
gl: Lonxitude

en: Format
gl: Formato

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: Summary or trimmed
gl: Resumo ou recortado

en: Trim length
gl: Recortar lonxitude
