Link partners (8.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Length
tr: Uzunluk

en: Format
tr: Biçim

en: Alternative text
tr: Alternatif metin

en: Summary or trimmed
tr: Özet veya kırpılmış

en: Trim length
tr: Kırpma uzunluğu
