Link partners (8.x-1.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Links
fi: Linkit

en: Length
fi: Pituus

en: Format
fi: Muoto

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Summary or trimmed
fi: Yhteenveto tai trimmattu

en: Trim length
fi: Trimmauspituus
