Link partners (8.x-1.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Links
sk: Odkazy

en: Length
sk: Dĺžka

en: Format
sk: Formát

en: Summary or trimmed
sk: Zhrnutie alebo skrátený

en: Trim length
sk: Dĺžka skráteného textu
