Link Field Preview (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Text
nl: Tekst

en: Options
nl: Opties

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Link text
nl: Linktekst

en: characters
nl: tekens

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
nl: Laat leeg om een onbeperkt aantal tekens te gebruiken.

en: URL only
nl: Alleen URL

en: Show URL as plain text
nl: URL als platte tekst weergeven

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Link text trimmed to @limit characters
nl: Linktekst ingekort naar @limit tekens

en: Link text not trimmed
nl: Linktekst niet ingekort

en: Show URL only as plain-text
nl: URL alleen als platte tekst weergeven

en: Show URL only
nl: Alleen URL weergeven

en: Add rel="@rel"
nl: rel="@rel" toevoegen

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: Placeholder for link text
nl: Plaatshouder voor linktekst

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: No placeholders
nl: Geen plaatshouders

en: Title placeholder: @placeholder_title
nl: Titelplaatshouder: @placeholder_title

en: URL placeholder: @placeholder_url
nl: URL-plaatshouder: @placeholder_url

en: Managing and displaying link fields
nl: Linkvelden beheren en weergeven

en: Adding link text
nl: Linktekst toevoegen

en: In the field settings you can define additional link text to be <em>optional</em> or <em>required</em> in any link field.
nl: In de veldinstellingen van elk linkveld kan ingesteld worden of extra linktekst <em>optioneel</em> of <em>vereist</em> is.

en: Displaying link text
nl: Linktekst weergeven

en: If link text has been submitted for a URL, then by default this link text is displayed as a link to the URL. If you want to display both the link text <em>and</em> the URL, choose the appropriate link format from the drop-down menu in the <em>Manage display</em> page. If you only want to display the URL even if link text has been submitted, choose <em>Link</em> as the format, and then change its <em>Format settings</em> to display <em>URL only</em>.
nl: Als linktekst voor een URL beschikbaar is zal deze standaard getoond worden als een link naar de URL. Als zowel de linktekst als de URL getoond moeten worden, kies dan de juiste weergave op de pagina <em>Weergave beheren</em>. Als alleen de URL getoond moet worden, zelfs al is linktekst beschikbaar, kies dan <em>Link</em> als weergave en pas de <em>Weergaveinstellingen</em> aan om <em>alleen URL</em> weer te geven.

en: Adding attributes to links
nl: Attributen aan links toevoegen

en: You can add attributes to links, by changing the <em>Format settings</em> in the <em>Manage display</em> page. Adding <em>rel="nofollow"</em> notifies search engines that links should not be followed.
nl: Attributen kunnen op de pagina <em>Weergave beheren</em> toegevoegd worden door de <em>Weergave-instellingen</em> te wijzigen. Voeg <em>rel="nofollow"</em> toe zodat zoekmachines weten dat de link niet gevolgd moet worden.

en: Validating URLs
nl: URL's valideren

en: All links are validated after a link field is filled in. They can include anchors or query strings.
nl: Alle links worden gevalideerd nadat een link ingevuld wordt. Ze mogen ankers of query strings bevatten.

[ctx: Validation]
en: Link data valid for link type.
nl: Linkdata geldig voor linktype.

[ctx: Validation]
en: Link URI can be accessed by the user.
nl: Gebruiker heeft toegang tot de URI van de link.

en: The path '@uri' is inaccessible.
nl: Het pad '@uri' is niet toegankelijk.

en: The path '@uri' is invalid.
nl: Het pad ' @uri' is ongeldig.

[ctx: Validation]
en: No dangerous external protocols
nl: Geen gevaarlijke externe protocollen

[ctx: Validation]
en: No broken internal links
nl: Geen defecte interne links

en: Setting the allowed link type
nl: Toegestane linktype instellen.

en: In the field settings you can define the allowed link type to be <em>internal links only</em>, <em>external links only</em>, or <em>both internal and external links</em>. <em>Internal links only</em> and <em>both internal and external links</em> options enable an autocomplete widget for internal links, so a user does not have to copy or remember a URL.
nl: In de veldinstellingen kan het toegestane linktype ingesteld worden op <em>alleen interne links</em>, <em>alleen externe links</em>, of <em>interne en externe links</em>. De opties <em>alleen interne links</em> en <em>interne en externe links</em> schakelen een automatisch aanvullen-widget voor interne links in, zodat een gebruiker de URL niet hoeft te kopiëren of onthouden.

en: Number of rows: @rows
nl: Aantal rijen: @rows

en: The Link module allows you to create fields that contain internal or external URLs and optional link text. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":link_documentation">online documentation for the Link module</a>.
nl: De Link-module maakt het mogelijk velden te maken die interne of externe URLs en optionele linktekst bevatten. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":link_documentation">Link-module</a>. Zie voor meer informatie over het maken en beheren van velden de <a href=":field">Field-module helppagina's</a> en de <a href=":field_ui">Field UI-helppagina's</a>.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the link field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
nl: De <em>instellingen</em> en <em>weergave</em> van de link kunnen los van elkaar ingesteld worden. Zie voor meer informatie over het beheren en weergeven van velden de <a href=":field_ui">Field UI-helppagina's</a>.

en: @title field is required if there is @uri input.
nl: Het veld @title is verplicht als @uri een waarde heeft.

en: The @uri field is required when the @title field is specified.
nl: Het veld @uri is verplicht als het veld @title ingevuld is.

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
nl: Handmatig ingevoerde paden moeten starten met een van de volgende tekens: / ? #
