Link Field Preview (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Text
oc: Tèxte

en: Options
oc: Opcions

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: characters
oc: caractèrs

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
