Link field Preview (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Text
eu: Testua

en: Options
eu: Aukerak

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Field types
eu: Eremu motak
