Link field Preview (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Link
cs: Odkaz

en: Options
cs: Možnosti

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Link text
cs: Text odkazu

en: characters
cs: znaky

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Field types
cs: Typy polí

en: URL only
cs: Pouze URL

en: Show URL as plain text
cs: Zobrazit URL jako prostý text

en: Show URL only as plain-text
cs: Zobrazit pouze URL jako prostý text

en: Show URL only
cs: Zobrazit pouze URL

en: Add rel="@rel"
cs: Přidat rel="@rel"

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder

en: Setting the allowed link type
cs: Nastavení povoleného typu odkazu

en: Number of rows: @rows
cs: Počet řádků: @rows
