Link field Preview (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Link
mr: दुवा

en: Text
mr: अक्षर

en: Options
mr: विकल्प
