Link field Preview (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Link
ps: تړونی

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: About
ps: په اړه
