Link field Preview (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Text
az: Mətn

en: Options
az: Seçimlər

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Link text
az: Link mətni

en: characters
az: personajlar

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Field types
az: Sahə növləri
