Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Contains
ca: Conté

en: Handler
ca: Controlador

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Number of results
ca: Nombre de resultats

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Change handler
ca: Canvi del controlador

en: Reference type
ca: Tipus de referència

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a recollir els suggeriments d'autocompletat. Tingueu en compte que <em>Conté</em> pot provocar problemes de rendiment en llocs amb milers d'entitats.

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder for link text
ca: Reemplaçament pel text de l'enllaç

en: Autocomplete matching: @match_operator
ca: Coincidència en l'autocompletat: @match_operator

en: Field widgets
ca: Ginys de camp

en: Entity reference selection plugin settings
ca: Paràmetres del connector de selecció de referències d'entitat

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
ca: El nombre de suggeriments que es llistaran. Utilitzeu <em>0</em> per a eliminar el límit.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
ca: Mida de la llista de suggeriments de l'autocompletat: @size
