Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Contains
et: Sisaldab

en: unlimited
et: piiramata

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Change handler
et: Muutmishandler

en: Reference type
et: Viite tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
et: Vali meetod automaatjätkamise soovituste jaoks. <em>Sisaldab</em> meetod võib olla aeglane, kui eksisteerib tuhandeid olemeid.

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: Placeholder for link text
et: Placeholder lingi teksti jaoks

en: Autocomplete matching: @match_operator
et: Autocomplete kattuvused: @match_operator

en: Field widgets
et: Välja muutmisvidinad

en: Entity reference selection plugin settings
et: Olemi viitamise valiku plugina sätted
