Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Contains
el: Περιέχει

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Change handler
el: Αλλαγή χειριστή

en: Reference type
el: Τύπος αναφοράς

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
el: Επιλέξτε τη μέθοδο που χρησιμοποιείται για τη συλλογή προτάσεων αυτόματης συμπλήρωσης. Σημειώστε ότι το <em>Περιέχει</em> μπορεί να προκαλέσει θέματα απόδοσης σε ιστοτόπους με χιλιάδες οντότητες.

en: Autocomplete matching: @match_operator
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης: @match_operator

en: Field widgets
el: Γραφικά συστατικά πεδίου

en: Entity reference selection plugin settings
el: Ρυθμίσεις πρόσθετου επιλογής αναφοράς οντότητας
