Link Selection Handler (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Contains
ro: Conține

en: Handler
ro: Operator

en: unlimited
ro: nelimitat

en: Autocomplete matching
ro: Potrivire completare automată

en: Starts with
ro: Începe cu

en: Change handler
ro: Schimbați handler-ul

en: Reference type
ro: Tipul referinței

en: Reference method
ro: Metodă de referință

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
ro: Selectați metoda utilizată pentru a colecta sugestiile de autocompletare. Rețineți că <em>Conține</em> poate cauza probleme de performanță pe situri cu mii de entități.

en: Placeholder for URL
ro: Înlocuitor pentru URL

en: Placeholder for link text
ro: Înlocuitor pentru textul legăturii

en: Autocomplete matching: @match_operator
ro: Autocompletare potrivire: @match_operator

en: Field widgets
ro: Widgeturi pentru câmp

en: Entity reference selection plugin settings
ro: Setări pentru extensia de selectare a referinței către o entitate

en: Entity reference selection handler
ro: Handler-ul de selecție a entității de referință
