Link Tree (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Parent
az: Valideyn

en: Depth
az: Dərinlik

en: ID
az: İD

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Field types
az: Sahə növləri
