Link Tree (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Depth
be: Глыбіня

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Field types
be: Тыпы палёў

[ctx: Sort order]
en: Order
be: Парадак
