Link Tree (1.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Parent
ar: الأب

en: Depth
ar: العمق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unlimited
ar: غير محدود
