Link Tree (1.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: Unlimited
hr: Neograničeno
