Link Tree (1.1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Parent
jv: Induk

en: Depth
jv: Jerone

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé
