Link Tree (1.1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Parent
ru: Родитель

en: Depth
ru: Глубина

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Field types
ru: Типы полей

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
ru: Хранит строку с URL, необязательный текст ссылки и необязательный набор атрибутов для генерации ссылки.

[ctx: Sort order]
en: Order
ru: Порядок
