Link Tree (1.1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Parent
sk: Nadradený

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Field types
sk: Typy polí
