Link Tree (1.1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Depth
sv: Djup

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Linkit profile
sv: Profil för Linkit

[ctx: Sort order]
en: Order
sv: Ordning
