Link Tree (1.2.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Parent
bs: Roditelj

en: Depth
bs: Dubina

en: Unlimited
bs: Neograničeno
