Link Tree (1.2.0) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Parent
gd: Pàrant

en: Depth
gd: Doimhneachd

en: Unlimited
gd: Gun chuingeachadh
