Link Tree (1.2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Parent
it: Genitore

en: Depth
it: Profondità

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Field types
it: Tipi di campo

[ctx: Sort order]
en: Order
it: Ordina
    nel context: Ordinamento
