Link Tree (1.2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: Unlimited
lv: Bez limita
