Link Tree (1.2.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Linkit profile
nl: Linkit-profiel

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
nl: Slaat een URL (string), optionele linktekst (varchar) en attributen (blob) op om een link uit op te bouwen.

[ctx: Sort order]
en: Order
nl: Volgorde

en: Linkit profile: @linkit_profile
nl: Linkit-profiel: @linkit_profile
