Link Tree (1.2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Depth
oc: Prigondor

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unlimited
oc: Illimitat
