Link Tree (1.2.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Depth
pl: Głębokość

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Field types
pl: Typy pól

en: Linkit profile
pl: Profil Linkita

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
pl: Zapisywanie adresu URL i opcjonalnego tekstu odnośnika w polu typu varchar oraz opcjonalnych atrybutów w polu typu blob.

[ctx: Sort order]
en: Order
pl: Kolejność
