Link Tree (1.2.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Parent
el: Γονέας

en: Depth
el: Βάθος

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

[ctx: Sort order]
en: Order
el: Σειρά
