Link Tree (1.2.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Field types
et: Väljade tüübid

[ctx: Sort order]
en: Order
et: Järjestus
