Link Tree (1.2.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Parent
ja: 親

en: Depth
ja: 深さ

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
ja: リンクを構成する URL 文字列と、オプションとしての varchar リンクテキスト、 attribute の blob などを保存します。

[ctx: Sort order]
en: Order
ja: 順序
