Link Tree (1.2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Unlimited
lt: Neribotas

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas
