Link Tree (1.2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Depth
mr: खोल

en: ID
mr: आय डी

en: Unlimited
mr: अमर्यादित
