Link warning on click (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Color
ne: रंग
