Link warning on click (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Views
tr: Görünümler

en: Custom
tr: Özel

en: Color
tr: Renk
