Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Language code
af: Taalkode
