Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Update options
ast: Anovar les opciones
