Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད
