Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis
