Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: About
ps: په اړه
