Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu
