Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Update options
ta: புதுப்பித்தல் தெரிவுகள்

en: The update has been performed.
ta: புதுப்பிக்கப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: About
ta: பற்றி

en: Changed date
ta: தேதி மாற்றம்
