Linkback (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Update
vi: Cập nhật

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Update options
vi: Các tùy chọn cập nhật

en: Handler
vi: Bộ quản lý

en: The update has been performed.
vi: Quá trình cập nhật đã được thực hiện.

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: About
vi: Giới thiệu
