Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: The update has been performed.
dz: དུས་མཐུན་གྱི་ལས་འགན་གྲུབ་ཡོད།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
