Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Changed
et: Muudetud

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev
