Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Update
mg: Ovana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina
