Linkback (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Changed
lv: Labots

en: Language code
lv: Valodas kods

en: About
lv: Par

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums
